Новини

01.10.2018 | 16:40
Район: 
Хотинський район

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

01.10.2018 | 16:30
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 01 жовтня 2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Петра Допіряка відбулася щотижнева нарада за участі заступника голови райдержадміністрації Тетяни Бринь, керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Нестора, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.
У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний робочий тиждень.

01.10.2018 | 15:28
Район: 
Хотинський район

Управління Держпраці у Чернівецькійц області роз’яснює!
Офіційна зайнятість передбачає:
укладення трудового договору (контракту) оформленого наказом , або розпорядженням власника, або уповноваженого з ним органу та ознайомлення потенційного працівника з його умовами;
повідомлення органу Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу в установленому законодавством порядку;
внесення відповідного запису до трудової книжки працівника;

01.10.2018 | 14:39
Район: 
Хотинський район

За результатами аналізу стану пожежної безпеки, станом на 27.09.2018р. на території Хотинського району виникло 46 пожеж. В порівнянні з аналогічним періодом 2017 року спостерігається збільшення пожеж на 9 випадків (37 пожеж в минулому році). 38 пожеж виникло в житловому секторі, інші 7 пожеж це загорання сухої трави та стерні на відкритій території в межах та за межами населених пунктів, одна пожежа виникла на об’єкті – овочесховище ФГ «Бобик» в с. Клішківці

01.10.2018 | 10:37
Район: 
Хотинський район

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.
Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

01.10.2018 | 10:31
Район: 
Хотинський район

Рятувальники Хотинщини проводять інформаційно-роз’яснювальні рейди серед мешканців Хотинського району. В ході бесід з громадянами працівники Служби порятунку відвідали помешкання та поспілкувалися із краянами на вулицях населених пунктів, аби вкотре наголосити людям на важливості та необхідності дотримання правил безпеки у побуті.

30.09.2018 | 10:28
Район: 
Хотинський район

Шановні бібліотекарі Хотинщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! У цей святковий день бажаємо всім користувачам і читачам бібліотек, нашим друзям - письменникам, видавцям, книжковим розповсюджувачам святкового настрою. Бібліотеки виконують в суспільстві високу місію - вони забезпечують доступ до знань, розвивають культуру. Треба згадати в цей день про великих трударів бібліотек, про тих, хто вірно служить своїй країні на ниві культури та освіти.

26.09.2018 | 08:47
Район: 
Хотинський район

1. Заповнення лицьового боку заяви-розрахунку.
«Найменування страхувальника» повинно відповідати даним, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та заповнюється відповідно до вимог Цивільного кодексу України, Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 05.03.2012 № 368/5.

25.09.2018 | 15:16
Район: 
Хотинський район

На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

Відповідно до цих розрахунків органи місцевого самоврядування можуть встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з відновлюваних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.

25.09.2018 | 15:03
Район: 
Хотинський район

22 вересня в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулося справжнє свято музики - звітний концерт зразкової аматорської вокальної студії «Муза», незмінним керівником якої є ніжна та тендітна Оксана Олександрівна Кульчицька.
Глядачі з нетерпінням очікували початку концерту, і ось відкривається куліса і починається казка музики… так, саме казка! Адже маленькі вокалісти намагалися відшукати кожен свою нотку щастя і загадати саме те бажання, яке йому найбільше подобається.

25.09.2018 | 15:00
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 25 вересня 2018 року проведено спільний семінар Управління Державної казначейської служби України у Хотинському районі та Фінансового управління Хотинської районної адміністрації з розпорядниками коштів місцевого бюджету за участі: начальника відділу бюджетних надходжень та видатків Управління Державної казначейської служби України у Хотинському районі Рибак Ірини Дмитрівни, начальника фінансового управління Марії Дмитрівни Усатої, заступника начальника фінансового управління Данила Михайловича Білецького, а також головних бухгалтерів сільських рад та міської ради Хотинського району

24.09.2018 | 16:43
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 24 вересня 2018 року відбулась традиційна апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Допіряка, за участю начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників окремих установ та організацій району.
На порядок денний винесено питання про стан виконання доручень, що були дані на попередніх нарадах.
Начальник "Центрального відділення поштового зв'язку Хотин" Чернівецької дирекції ПАТ "Укрпошта" доповів про діяльність та впровадження в Хотинському районі проекту "Сільські відділення Укрпошти".

24.09.2018 | 16:28
Район: 
Хотинський район

Перший «пакунок малюка» призначений мамам, які народили дітей починаючи з 1 вересня 2018 року та виписалися з пологового будинку, 21 вересня вручали начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталія Цвентарна та заступник начальника управління Наталія Проскурняк.
Перший «пакунок малюка» отримала дружня родина Ольги та Василя Урсов з міста Хотин, у яких окрім новонародженої донечки Лізочки виховується юний спортсмен Олександр, який зараз навчається в спотривній школі в місті Києві.

21.09.2018 | 16:09
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 21 вересня 2018 року, голова районної державної адміністрації Петро Васильович Допіряк провів виїзну робочу нараду з питань фінансування урядової програми «Доступні ліки».

21.09.2018 | 11:51
Район: 
Хотинський район

Учора, 20 вересня до Чернівецької області прибув перший вантаж з натуральною допомогою «пакунок малюка».

232 пакунки будуть передані до районних управлінь соціального захисту населення для подальшого забезпечення породіль натуральною допомогою.

Очікується, що наступна партія «бейбі-боксів» прибуде наприкінці місяця у кількості 492 шт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-