ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ ЗРАЗКОВОЇ АМАТОРСЬКОЇ ВОКАЛЬНОЇ СТУДІЇ «МУЗА» «НОТКИ ЩАСТЯ»

25.09.2018 | 15:03
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

22 вересня в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулося справжнє свято музики - звітний концерт зразкової аматорської вокальної студії «Муза», незмінним керівником якої є ніжна та тендітна Оксана Олександрівна Кульчицька.
Глядачі з нетерпінням очікували початку концерту, і ось відкривається куліса і починається казка музики… так, саме казка! Адже маленькі вокалісти намагалися відшукати кожен свою нотку щастя і загадати саме те бажання, яке йому найбільше подобається.
Пісні вокальних ансамблів змінювалися сольними номерами. Кожен з учасників колективу мав змогу показати саме свій талант. Калейдоскоп пісень вражав різноманіттям – глядач насолоджувався і народними піснями виконаними accapella, і сучасними українськими композиціями, і навіть роковими піснями! Нового змісту набували дорослі пісні із вуст маленьких вокалістів.
Родзинкою концерту став виступ батьків учасників колективу «Муза». Пісні змінювалися танцювальними композиціями, які дарували глядачам народний художній колектив «Апельсин» (Кам’янець-Подільський), зразковий аматорський хореографічний колектив сучасного танцю «Крок вперед» та зразковий художній хореографічний колектив «Сяйво». Чуттєво та проникливо до сліз прочитала прозовий твір про дітей емігрантів Вероніка Федоруца (вихованка зразкового аматорського театру юного глядача, кер. Л. Микитенко).
Душевно та щиро співав народний аматорських хор ветеранів війни та праці «Оберіг» (кер. Ю. Кульчицький).
Незважаючи на те, що концертна програма складалася із понад 40 номерів, вона пройшла на одному подиху – легко та невимушено! Адже пісня, яка співається з любов’ю завжди надихає та сповнює силами на нові звершення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-