Відбулось засідання щотижневої апаратної наради

17.09.2018 | 10:45
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 17 вересня 2018 року відбулась традиційна апаратна нарада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Бринь, за участю начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників окремих установ та організацій району.
На порядок денний винесено питання про стан виконання доручень, що були дані на попередніх нарадах.
Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Сергій Гарбуз доповів про стан підготовки об'єктів соціально-культурного значення до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.
Також, головний спеціаліст відділу правового забезпечення та роботи зі зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Влад Мельник ознайомив присутніх з новаціями у законодавчій базі України.
Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

Протягом усієї наради заступник Тетяна Бринь надала ряд доручень керівникам структурних підрозділів, установ та організацій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-