Відбулось вручення перших "пакунків малюка"

24.09.2018 | 16:28
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Перший «пакунок малюка» призначений мамам, які народили дітей починаючи з 1 вересня 2018 року та виписалися з пологового будинку, 21 вересня вручали начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталія Цвентарна та заступник начальника управління Наталія Проскурняк.
Перший «пакунок малюка» отримала дружня родина Ольги та Василя Урсов з міста Хотин, у яких окрім новонародженої донечки Лізочки виховується юний спортсмен Олександр, який зараз навчається в спотривній школі в місті Києві.
Наталія Цвентарна привітала родину з поповненням, побажала діткам та батькам міцного здоров’я.

Усім жінкам, які народили після 1 вересня і вже виписалися, – приємні сюрпризи доставлять до дому. Це хоч невеличка, але допомога молодим родинам.

Як повідомлялося, на Буковину надійшла перша партія бебі-боксів – 232 пакунків.
Очікується, що наступна партія «бейбі-боксів» прибуде наприкінці місяця у кількості 492 шт.
Довідково:

Бейбі-бокс складається з найнеобхіднішого для немовляти на першому місяці життя. Вага пакунку – 14 кілограмів, а сама коробка може слугувати переносним ліжечком у перші місяці життя. Всього в пакунку 30 товарів – підгузки, засоби для догляду за новонародженими, пелюшки, термометри для тіла та води, бавовняні шапочки, повзунки, комбінезончик, ковдра, прокладка для лактації, рушник, іграшка-брязкальце тощо.

«Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину. Отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-