Відбулась апаратна нарада голови районної державної адміністрації Петра Допіряка

24.09.2018 | 16:43
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 24 вересня 2018 року відбулась традиційна апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Допіряка, за участю начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників окремих установ та організацій району.
На порядок денний винесено питання про стан виконання доручень, що були дані на попередніх нарадах.
Начальник "Центрального відділення поштового зв'язку Хотин" Чернівецької дирекції ПАТ "Укрпошта" доповів про діяльність та впровадження в Хотинському районі проекту "Сільські відділення Укрпошти".
Також, начальник відділу правового забезпечення та роботи зі зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Оксана Новіцька ознайомила присутніх з новаціями у законодавчій базі України.
Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

Протягом усієї наради Петро Васильович надав ряд доручень керівникам структурних підрозділів, установ та організацій та встановив термін виконання наданих доручень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-