Щотижнева нарада при голові районної державної адміністрації

01.10.2018 | 16:30
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 01 жовтня 2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Петра Допіряка відбулася щотижнева нарада за участі заступника голови райдержадміністрації Тетяни Бринь, керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Нестора, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.
У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний робочий тиждень.
Також, під час наради, голова райдержадміністрації Петро Допіряк озвучив ряд актуальних питань життєдіяльності району.
Першочерговим було обговорено питання, що стосується підготовки до проведення в районі урочистостей з нагоди відзначення Дня працівників освіти.
Наступним, учасники наради, розглянули питання завершення підготовки паливно-енергетичного комплексу, об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери району до функціонування в осінньо-зимовий період. Також на нараді обговорено питання наповнювання бюджетів місцевих рад району та проаналізовано основні показники соціально-економічного розвитку району та його рейтингове місце за підсумками першого півріччя.
За результатами проведеної наради, відповідальним особам, було надано відповідні доручення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-