Про булінг та шляхи його подолання обговорили Хотинське бюро правової допомоги та Центральна бібліотека Хотинської ЦБС

17.09.2018 | 15:57
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

13 вересня 2018 року, працівники Хотинського бюро правової допомоги здійснили робочий візит до Центральної бібліотеки Хотинської районної Централізованої бібліотечної системи.
Метою зустрічі було обговорення щодо проведення спільних заходів, задля розширення правового світогляду громадян. Крім того, працівників було ознайомлено із поняттям булінгу, його видами та шляхами подолання у дитячому середовищі.
За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу в школі, потерпав від принижень і глузувань: 10 % – регулярно (раз на тиждень і частіше); 55 % – частково піддаються знущанню з боку однокласників; 26 % – батьків вважають своїх дітей жертвами булінгу. Тому, надзвичайно важливим є небайдужість батьків до своєї дитини і постійне відстежування ситуації – настрою і стану дитини.
По закінченню зустрічі було досягнуто домовленостей про співпрацю сторін, а також щодо організації проведення спільних заходів для мешканців Хотинщини. Крім цього, було розповсюджено буклети про роботу бюро та проект «Я МАЮ ПРАВО».
Відділ «Хотинське бюро правової допомоги» Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Хотин, вул. О. Кобилянської, 2А. Контактні телефони: (0 3731) 2-10-61, 2-11-24.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-