Питанням легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення району – першочергову увагу

05.09.2018 | 17:03
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 05 вересня 2018 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Допіряка відбулась робоча нарада щодо стану справ із найманою працею на підприємствах різної форми власності у Хотинському районі.
На засідання запрошено: міського та сільських голів, інспекторів з питань праці об’єднаних територіальних громад, керівників сільськогосподарських та промислових підприємств.
На нараді були присутні: представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, Новоселицької об’єднаної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області, Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, управління Держпраці у Чернівецькій області.
У своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич проаналізував стан справ із найманою працею на підприємствах різної форми власності району. «На території району проводить виробничу діяльність 89 сільськогосподарських підприємств, які у 2018 році використовують для ведення виробництва 9852 га. сільськогосподарських земель, з них ріллі – 8724 га., багаторічні насадження – 1057 га., сіножаті – 13 га. та пасовища – 58 га. Із загальної кількості господарств які використовують для ведення господарської діяльності ріллю (54 господарства) у 34 господарствах використовувана площа складає від 0,8 до 20,0 га. в цілому 171 га. Зазначений розмір земельних ділянок при вирощуванні зернових та технічних культур не потребує використання найманої робочої праці. У районі проводять виробничу діяльність ТОВ « Кельменці Агро» та ПП « Роса Агро», якими використовуються відповідно 878 га. та 452 га. ріллі. Облік найманої робочої праці в даних господарствах проводиться за місцем юридичної адреси підприємств.» - повідомив посадовець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-