На Хотинщині – 28 вересня відбудеться фестиваль «Бессарабський колорит» та церемонія нагородження недержавної нагороди «Народний Герой України»

18.09.2018 | 16:45
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 18 вересня 2018 року, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Бринь провела засідання організаційного комітету з наступних питань: підготовка та проведення фестивалю «Бессарабський колорит» та організація церемонії вручення недержавної нагороди «Народний Герой України».
Фестиваль, який вже став традиційним, проводиться вже п’ятий рік і має на меті виховання української молоді в дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, заохочення до налагодження дружніх відносин між колективами.
У ході наради було обговорено питання забезпечення дотримання громадського порядку, протипожежної безпеки та медичного супроводу заходу. Також узгоджено дату, час і місце проведення.
Фестиваль розміститься на території ДІАЗ «Хотинська фортеця», 28 вересня 2018 року. Урочисте відкриття фестивалю відбудеться об 12.00 годині, одночасно розпочне роботу бессарабське містечко, яке представить традиції, звичаї, культуру сіл Хотинщини та гостинно пригощатиме відвідувачів стравами та напоями місцевої кухні.
Цьогоріч, у рамках Фестивалю заплановано проведення церемонії нагородження недержавної нагороди «Народний Герой України».
Церемонія розпочнеться об 14:00 год. також на території ДІАЗ "Хотинська фортеця".
Як відомо орден «Народний Герой України» — українська недержавна нагорода, запроваджена у 2015 році за ініціативою колекціонера антикваріату та волонтера Андрія Боєчка та ювеліра Дмитра Щербакова. Минулого року в Івано-Франківську ордену удостоївся Леонід Дергач, «Академік» — командир роти 3-го батальйону 72-ї бригади, який загинув на Сході 1 лютого 2017 року.
Тетяна Іванівна наголосила на масштабності та значущості вище зазначених заходів, тому відповідно за підсумками наради надала відповідні доручення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-