Голова районної державної адміністрації привітав рятівників з професійним святом

17.09.2018 | 12:38
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

За Указом Президента України від 12.09.2008 року, враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, 17 вересня в нашій державі відзначають День рятівника.
Тому, саме сьогодні 17 вересня 2018 року в приміщенні 7 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Чернівецькій області рятівники району приймали вітання напередодні професійного свята.
В урочистостях взяли участь і вітали рятівників району голова райдержадміністрації Петро Допіряк, заступник голови міської ради Володимир Сторчак, голова Недобоївської об'єднаної територіальної громади Юрій Юзва, заступник голови Клішковецької об'єднаної територіальної громади Анатолій Сапогівський.
З вітальними словами до рятівників звернувся Петро Допіряк, висловив щиру вдячність усім рятівникам Хотинського району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку. Побажав усім міцного здоров’я, миру, злагоди, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.
За сумлінну працю, відданість справі, значний особистий внесок при ліквідації пожеж та наслідків надзвичайних ситуацій і з нагоди Дня рятівника Петро Васильович Допіряк вручив почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.
З нагоди Дня рятівника, начальник 7 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Чернівецькій області Михайло Заінчуковський привітав колег зі професіним святом та відзначив грамотами та подяками кращих працівників 7 державної пожежно-рятувальної частини м. Хотина за сумлінне виконання службових обов'язків та професіоналізм.
Також нагороджено кращих добровольців-вогнеборців місцевих пожежних команд Клішківецької та Недобоївської об'єднаних територіальних громад.
Також, зі щирими словами привітань на адресу рятівників виступив заступник голови міської ради Володимир Валентинович Сторчак та вручив грамоти рятівникам Хотинщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-