ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА БУКОВИНИ КОНТРОЛЮЄ СПЛАТУ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ

19.09.2018 | 12:54
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області розповідають, що з метою забезпечення надходжень до бюджетів територіальних громад акцизного податку, проводять заходи по виявленню та притягненню до відповідальності осіб, які займаються роздрібною торгівлею алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів без відповідних дозволів та порушують правила торгівлі підакцизної продукції, а також аналізують сплату акцизу всіма торговцями підакцизної продукції.

В рамках виконання заходів впродовж восьми місяців поточного року працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернівецькій області проведено 172 фактичних перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів.

Як наслідок, за порушення вимог діючого законодавства у цій сфері застосовано фінансових і штрафних санкцій на 2,7 млн. грн. та анульовано 15 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за продаж алкоголю та тютюнових особам, які не досягли 18-річного віку.

Серед порушень: роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін – 81 випадок; порушення вимог ст. 153 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР в частині заборони продажу алкогольних напоїв на розлив суб’єктом господарювання без статусу суб’єкта громадського харчування – 21 випадок; роздрібна торгівля тютюновими виробами за цінами, вищими за встановлені максимальні роздрібні ціни – 20 випадків; роздрібна торгівля алкогольними напоями без наявності відповідних ліцензій – 18 випадків; порушення вимог ст. 153 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР в частині заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку – 16 випадків; зберігання, транспортування, реалізація алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка та/або з підробленими марками акцизного податку – 8 випадків; роздрібна торгівля тютюновими виробами без наявності відповідних ліцензій – 7 випадків та ін.

Крім того січні – серпні 2018 року працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів фіскальної служби області прийнято участь у 8-ми документальних планових виїзних перевірках, суб‘єктів господарювання, які здійснюють діяльність в сфері реалізації пального. В результаті донараховано 0,4 млн.грн. акцизного податку.

Від початку року до місцевих бюджетів надійшло майже 80 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-