До уваги пенсіонерів та застрахованих осіб

05.09.2018 | 15:55
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-розсилок. У зв'язку з цим, запрошуємо всіх пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до найближчого сервісного пункту обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, надати відповідні контактні дані мобільного зв'язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби.
В такий спосіб можна через засоби мобільного зв'язку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, довідатись про сплату страхових внесків.
Одночасно закликаємо буковинців реєструватися користувачами електронних послуг веб-порталу Пенсійного фонду України, щоб мати доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб, володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.
Отож просимо не зволікати та якнайшвидше скористатися можливостями нового сервісу, запровадженого Пенсійним фондом України з метою підвищення якості обслуговування громадян.
Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-