День Рятівника – свято хоробрих!

17.09.2018 | 14:09
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 17 вересня 2018 року, працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзначатимуть День рятівника – професійне свято тих, для кого кожен робочий день пов’язаний з ризиком для життя.
Основні завдання рятувальників – це попередження та ліквідація пожеж, аварій, наслідків стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, надання допомоги під час дорожньо-транспортних пригод і це не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101.
Організацію та координацію у сфері цивільного захисту, запобігання та організації реагування на надзвичайні ситуації у Хотинському районі покладено на Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області та 7 державну пожежно-рятувальну частину. Загальна чисельність гарнізону складає 34 працівника, на озброєнні є 10 одиниць техніки.
Важливу роль у забезпеченні пожежної безпеки громадян у Хотинському районі відіграє діяльність місцевих пожежних команд. Загалом у Хотинському районі функціонують три місцеві пожежні команди, які розташовані на території сіл Недобоївці, Клішківці та Колінківці.
З початку 2018 року пожежно-рятувальний підрозділ ліквідував 39 пожеж, 22 рази надавали допомогу населенню та іншим службам, зафіксували 4 випадки виявлення вибухонебезпечних предметів минулих війн. Під час ліквідації пожеж особовим складом підрозділу врятовано понад 40 будівель і споруд, 4 одиниці техніки та матеріальних цінностей на суму близько 4 мільйонів гривень.
Можна із впевненістю заявити, що робота хотинських рятувальників завжди була і буде направлена на посилення рівня безпеки в Хотині та Хотинському районі, аби мешканці завжди почували себе захищеними й були впевненими, що в разі надзвичайної події вони не залишаться наодинці з небезпекою.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-