БУКОВИНСЬКИЙ БІЗНЕС СПЛАТИВ В КАЗНУ ДЕРЖАВИ ПОНАД 416 МІЛЬЙОНІВ ПДВ

17.09.2018 | 15:38
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сума надходжень податку на додану вартість перевищує надходження за аналогічний період того року на 92,7 млн. грн., або на 28,6 відсотків – за вісім місяців 2018 року бізнес області сплатив до бюджету понад 416,4 млн. грн. податку на додану вартість, а у 2017 році – 323,7 млн. грн. Такі надходження Платниками податку на додану вартість в області зареєстровано 2285 осіб, серед яких 1995 юридичних осіб та 290 підприємців – інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Разом з тим, за цей період бізнесу краю відшкодовано з бюджету понад 147,8 млн. грн. податку на додану вартість, що на 40,9 відсотків більше аніж торік.

Також, у фіскальному відомстві наголошують, що Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ (Реєстр) розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України. Ст. 200 Податкового кодексу України визначено, що формування Реєстру здійснюється на підставі баз даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує податкову і митну політику та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.

Відповідно до пункту 5 розділу ІІ Порядку інформаційної взаємодії Міністерства фінансів України з ДФС України та Державною казначейською службою України в процесі формування Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.03.2017 № 326, Міністерство фінансів України до 13-ї години забезпечує автоматичну обробку інформації, отриманої від ДФС України, та щоденне оприлюднення (крім вихідних, святкових та неробочих днів) Реєстру на своєму офіційному веб-сайті (https://www.minfin.gov.ua/reestr) відповідно до вимог ПКУ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-