Архів новини

01.10.2018 | 16:40
Район: 
Хотинський район

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

01.10.2018 | 16:30
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 01 жовтня 2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Петра Допіряка відбулася щотижнева нарада за участі заступника голови райдержадміністрації Тетяни Бринь, керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Нестора, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.
У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний робочий тиждень.

01.10.2018 | 15:28
Район: 
Хотинський район

Управління Держпраці у Чернівецькійц області роз’яснює!
Офіційна зайнятість передбачає:
укладення трудового договору (контракту) оформленого наказом , або розпорядженням власника, або уповноваженого з ним органу та ознайомлення потенційного працівника з його умовами;
повідомлення органу Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу в установленому законодавством порядку;
внесення відповідного запису до трудової книжки працівника;

01.10.2018 | 14:39
Район: 
Хотинський район

За результатами аналізу стану пожежної безпеки, станом на 27.09.2018р. на території Хотинського району виникло 46 пожеж. В порівнянні з аналогічним періодом 2017 року спостерігається збільшення пожеж на 9 випадків (37 пожеж в минулому році). 38 пожеж виникло в житловому секторі, інші 7 пожеж це загорання сухої трави та стерні на відкритій території в межах та за межами населених пунктів, одна пожежа виникла на об’єкті – овочесховище ФГ «Бобик» в с. Клішківці

01.10.2018 | 10:37
Район: 
Хотинський район

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.
Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

01.10.2018 | 10:31
Район: 
Хотинський район

Рятувальники Хотинщини проводять інформаційно-роз’яснювальні рейди серед мешканців Хотинського району. В ході бесід з громадянами працівники Служби порятунку відвідали помешкання та поспілкувалися із краянами на вулицях населених пунктів, аби вкотре наголосити людям на важливості та необхідності дотримання правил безпеки у побуті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-